Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Akşam: Yatsı:
4 °C

İLAHİ KONSERİ MEST ETTİ

İLAHİ KONSERİ MEST ETTİ

Batman Belediyesi Şubat Ayı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında hazırladığı programla Batmanlılara Kuran-ı Kerim ve İlahi dinletisi sunuldu.

Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezinde hazırlanan programın açılışında, Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma Dünya birincisi Suriyeli Muhammed Jamal sahneye çıkıp, eşsiz yorumu ve tilavetiyle seyircilere muhteşem bir Kuran-ı Kerim dinletisi sundu.

Kuran-ı Kerim dinletisinin ardından sahneye çıkan İlahi Ses Sanatçısı Murat Belet, birbirinden güzel ilahilerini seslendirirken seyircilerden büyük alkış aldı. Gecenin bir diğer konuğu ise 2017 yılında O Ses Türkiye ses yarışmasında 2.olan Resul Aydemir oldu.

Rap tarzı ilahileri seslendirerek geceye damga vuran Murat Belet, Gecenin finalinde yeni albüm çalışmalarında yaptıkları düet ilahiyi ilk defa Batman’da Resul Aydemir ile seslendirerek seyircilere unutulmaz anlar yaşattı.

Murat Belet ve Resul Aydemir, Batman’da sahne alarak kendilerini bu unutulmaz gecede hayranlarıyla buluşturma imkânı sunan Başta Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy şahsında Batman Belediyesi’ne ve emeği geçen yönetim ve personele teşekkür ettiler. RECEP FIRAT