Öğle: İkindi:
4 °C
asd

Kurtaran, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Kurtaran, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran Batman 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek ortak sınavlara hazırlanan öğrencilerle sohbet etti.

Kurtaran, 8. sınıfların önümüzdeki ay girecekleri ortak sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarını ve kendilerine sunulan fırsatları değerlendirmelerini istedi.

Kurtaran; “Sevgili öğrenciler ortaöğretime geçişte önemli bir etken olan Ortak sınavların ikincisine bir ay sonra gireceksiniz. Bu bir aylık süreci çok çalışarak, hedef büyüterek iyi bir şekilde değerlendirirseniz bugün bulunduğunuz durumdan daha iyi bir noktaya ulaşırsınız. Başarıya ulaşmak için devletimizin sizlere sunduğu imkânları çok iyi değerlendirmelisiniz. Eğer inanarak, çok çalışarak bu bir aylık süreyi en iyi şekilde değerlendirirseniz çok şeyin değişeceğini göreceksiniz. Başarı ve güzel bir gelecek kendiliğinden gelmez. Başarıya ulaşmak için öncelikle kendinize inanmanız ve hedef belirleyerek her zamankinden daha fazla gayret etmeniz gerekmektedir. Çok çalışmanın yanında bol bol kitap da okumalısınız.” diye konuştu.

Program sonunda Kurtaran, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Haber Merkezi

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum