BİZ BİR AİLEYİZ

BİZ BİR AİLEYİZ

 

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, birim müdürleri ile yaptığı toplantıda, belediyenin Batman’a gerçekleştirdiği kurumsal hizmetlerdeki başarıda, "Biz Bir Aileyiz" anlayış ve yaklaşımının etkili olduğunu söyledi. 

Batman Belediye Başkan Vekilliği görevini yaklaşık 20 aydan bu yana sürdüren Ertuğ Şevket AKSOY, belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. 

Birim müdürlerinden oldukça memnun olduğunu söyleyen AKSOY, önlerindeki en büyük engelin rehavet olduğuna dikkat çekerek: “Ben dahil kimse rehavete kapılmamalı. Çalışma sezonuna girdiğimiz bu günlerde birim müdürlerimiz ilk günkü heyecan ve şevkle çalışmalarına ara vermeden devam etmelidir” dedi. 

Belediye personeli ile yapılan bir anketin sonuçlarını da paylaşan AKSOY, 444 kişiden oluşan belediye personeli ile yapılan anketin sonucunun oldukça önemli ve dikkat çekici olduğunu ifade ederek, yapılan ankette personelin yüzde 75’inin kendi yönetimlerinden memnun kaldığını, bunun da işyeri barışı ve çalışma verimliliği açısından bakıldığında kendileri açısından mutluluk ve memnuniyet verici olduğunu dile getirdi. 

ÇIRAKLIK DÖNEMİMİZ BİTTİ, KALFALIK DÖNEMİNE GİRDİK 

Yaptığı konuşmada yeni bir döneme başladıklarını ifade eden AKSOY: “Çıraklık dönemimiz bitti. Artık kalfalık dönemindeyiz. Bu kalfalık dönemini iyi değerlendirelim. Çalışan memnuniyet anketi aslında benim söylemek istediklerimi özetliyor. Biz burada bir aile olmayı başardık. Yüzde 75 oranı büyük bir rakamdır. Personelin amirlerinden duyduğu memnuniyeti, kurumlarına olan aidiyeti gösteriyor” şeklinde konuştu. RECEP FIRAT

 

 


Önceki BİRLİK VAKFI ÜNAL KOÇ’U AĞIRLADI
Sonraki Evde Çıkan Yangın Korkuttu

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.